ZAHRAJ SI S MARESI!

S našou novou hrou sa nie len zabavíš, ale máš aj možnosť vyhrať zaujímavé ceny. Maresi prináša jedinečnú hru pre chvíle pohody a zábavy. Navyše jeden krát mesačne odmeníme hráča s najvyšším skóre darčekom.

ČO pre získanie
výhry treba urobiť?

Je to veľmi jednoduché! Zaregistruj sa prostredníctvom Tvojho Facebook alebo Google účtu a nahraj čo najvyššie skóre. My vyhodnotíme tabuľku vždy posledný deň v mesiaci a hráč s najvyšším skóre získa výhru mesiaca. Informovať ho budeme na mail uvedený v registrácii.

AKo získaš body?

Za každú kvapku mlieka, ktorú nazbieraš v troch leveloch získaš bod. Dávaj si však pozor, každá kvapka, ktorá vyjde navnivoč, Tvoju hru ukončí. Extra body dostaneš aj za ďalšie správne ingrediencie do receptov. Ak nepozbieraš všetky extra ingrediencie, nič sa nedeje, môžeš hrať ďalej. Pozor! Za chrobáka v polievke Ti odpočítame 10 bodov z aktuálneho skóre.

Ako použijeme tvoje registračné údaje?

Do hry sa registruješ Tvojim kontom na Facebook alebo Google. My uvidíme len meno, priezvisko a mail, ktorý máš k tomuto kontu priradený. Tieto údaje použijeme len na to, aby sme Ti mohli poslať informácie týkajúce sa hry – že si vyhral, prípadne že máme pre Teba pripravenú novú výhru mesiaca a podobne. Pre viac informácií a kompletné pravidlá klikni nižšie. Spoločnosť Apple nie je sponzorom súťaže „Zahraj si s Maresi!“, ani sa nijakým spôsobom na súťaži nezúčastňuje. (Apple Inc. is not a sponsor of the game „Zahraj si s Maresi!“ or involved in the activity in any manner.)

Príjemnú zábavu a držíme palce!